قالب وبلاگ ایسکو

قالب وبلاگ ایسکو

قالب وبلاگ ایسکو بازیکن تیم باشگاهی رئال مادرید

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
پربیننده ترین بخش ها
فال تاروت
منو سایت
تازه چه خبر؟
حامیان مالی
همکاران

taroot

قالب وبلاگ ایسکو
قالب وبلاگ بعدی
قالب وبلاگ انتخاب شده
    قالب وبلاگ ایسکو    
مشاهده قالب وبلاگ

قالب وبلاگ قبلی

نام قالب : قالب وبلاگ ایسکو بازیکن تیم باشگاهی رئال مادرید
نوع استایل : سه ستونه
وزن قالب : متوسط
نوع قالب : گرافیکی ، ساده ، سه ستونه
مناسب موضوعات : ورزشی و دیگر موضوعات مرتبط
مرورگرهای سازگار : همه مرورگرها ، همه ورژن ها
keywords : قالب وبلاگ رئال مادرید,قالب وبلاگ فوتبالی,قالب وبلاگ ایسکو,قالب وبلاگ ورزشی,قالب وبلاگ گرافیکی,قالب وبلاگ بازیکن رئال مادرید


مشاهده قالب وبلاگ

کد قالب پرشین بلاگ کد قالب بلاگفا
کد قالب بلاگ اسکای کد قالب میهن بلاگ
کد قالب پارسی بلاگ کد قالب سرویس دهنده

کد موزیک پیشنهادی قالب وبلاگ ایسکو


قالب وبلاگ ایسکو :

قالب وبلاگ ایسکو، در این قالب وبلاگ سه ستونه ورزشی با موضوع فوتبال، آلارکن سوارز ایسکو بازیکن تیم ملی اسپانیا و شماره 23 رئال مادرید را با لباس آبی میبینید که در حال دویدن رو به جلو به دنبال توپ است . فلش هایی گرافیکی به رنگ آبی که اسم،شماره پیراهن و تیم ملی و باشکاهی این بازیکن جوان را به نمایش گذاشته به همراه لوگوی تیم رئال مادرید در قسمت های مختلف این قالب، آن را به یک قالب سه ستونه حرفه ای با رنگبندی جذاب بدل کرده که از سئوی کامل نیز برخوردار میباشد. این قالب حرفه ای را به شما طرفداران این بازیکن و تیم رئال مادرید و اسپانیا تقدیم میکنیم. امیدواریم طرح این قالب موردپسند شما واقع شود و در وبلاگ خود از آن استفاده نمایید.
فرانسیسکو رومان آلارکون سوارز ملقب به ایسکو فوتبالیستی حرفه ای اهل اسپانیا است که به عنوان هافبک برای تیم رئال مادرید بازی می کند. ایسکو در آوریل ۱۹۹۲ در محله آرویو دلا مایل، در بنالمادنا، مالاگا، اندلس متولد شد. او در ۱۴ سالگی در تورنمنتی با تیم منتخب آندلس توسط استعدادیابان والنسیا کشف شد و به عنوان عضو ذخیره در این تیم مشغول به بازی شد. او بعدها به تیم زیر ۱۷ سال اسپانیا ملحق شد. در ۱۸ سالگی تصمیم به تغییر باشگاه گرفت. در لاروسالدا، زیر نظر پلگرینی، تمرین کرد. ایسکو توانست در لیگ قهرمانی اسپانیا و تیم ملی خوب بازی کند و مقابل اروگوئه در قطر، زیر نظر دل بوسکه، بازی کرد و بعد از آن با ۲۴ میلیون یورو به رئال مادرید پیوست.

keywords: قالب وبلاگ رئال مادرید,قالب وبلاگ فوتبالی,قالب وبلاگ ایسکو,قالب وبلاگ ورزشی,قالب وبلاگ گرافیکی,قالب وبلاگ بازیکن رئال مادرید.
taroot

taroot
موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات