قالب وبلاگ عاشقانه چتر و باران

قالب وبلاگ عاشقانه چتر و باران

قالب وبلاگ عاشقانه دختر و پسر زیر باران

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
پربیننده ترین بخش ها
فال تاروت
منو سایت
تازه چه خبر؟
حامیان مالی
همکاران

taroot

قالب وبلاگ عاشقانه چتر و باران
قالب وبلاگ بعدی
قالب وبلاگ انتخاب شده
    قالب وبلاگ عاشقانه چتر و باران    
مشاهده قالب وبلاگ

قالب وبلاگ قبلی

نام قالب : قالب وبلاگ عاشقانه دختر و پسر زیر باران
نوع استایل : سه ستونه
وزن قالب : متوسط
نوع قالب : گرافیکی ، ساده ، سه ستونه
مناسب موضوعات : کودکان,عاشقانه,گل و طبیعت و دیگر موضوعات مرتبط
مرورگرهای سازگار : همه مرورگرها ، همه ورژن ها
keywords : قالب وبلاگ عاشقانه,قالب وبلاگ فانتزی,قالب وبلاگ کودکانه,قالب وبلاگ عشق,قالب وبلاگ بارانی,قالب وبلاگ چتر,قالب وبلاگ چتر و باران,قالب وبلاگ دختر و پسر


مشاهده قالب وبلاگ

کد قالب پرشین بلاگ کد قالب بلاگفا
کد قالب بلاگ اسکای کد قالب میهن بلاگ
کد قالب پارسی بلاگ کد قالب سرویس دهنده

کد موزیک پیشنهادی قالب وبلاگ عاشقانه چتر و باران


قالب وبلاگ عاشقانه چتر و باران :

امروز با یک قالب وبلاگ عاشقانه متفاوت با طرح کودکانه در خدمت شما هستیم. در قسمت هدر این قالب بسیار زیبا یک دختر و پسربچه ناز که چتری در دست دارد را در زیر یک باران دل انگیز میبینیم.این پسر چتر خود را بالای سر دختر گرفته و این گونه محبت خود را به او ابراز میکند و دختر نیز با خنده او را تماشا میکند. در قسمت های پایینی تصویر نیز گلدان های زیبا با گل های رویایی به شکل قلب و یک قورباغه خندان دیده میشود. در قسمت منوهای کناری این قالب از گل های رز قرمز زیبا استفاده کرده ایم که جذابیت این قالب را افزایش داده است. طرح کودکانه، رنگبندی جذاب، سئوی کامل و حجم پایین از خصوصیات این قالب حرفه ای میباشد. شما با استفاده از این قالب وبلاگ جذاب به راحتی میتوانید زیبایی وبلاگ خود را چندین برابر افزایش دهید.
باران آبی مایع به شکل قطره است که پس از سرد شدن بخارهای جوّی به وجود آمده و بر زمین می‌ریزد. در زبان پهلوی بدان واران (waran) می‌گفتند. وقتی هوای گرم به بالای آسمان صعود می‌کند، بخار آب را هم همراه خودش به بالا به داخل آسمان می‌برد. در بالای آسمان، بخار آب سرد می‌شود و قطره‌های آب دور ذرات ریز گرد و غبار موجود در هوا تشکیل می‌شود. مقداری از بخار آب هم به شکل کریستال‌های ریز یخ منجمد می‌شود که قطرات آب سرد شده را جذب می‌کند. قطرات به شکل کریستال‌های یخ، منجمد می‌شود و کریستال‌های بزرگ تری را تشکیل می‌دهد که ما آنها را برف ریزه می‌نامیم. موقعی که برف ریزه‌ها سنگین می‌شوند، پایین می‌افتند. برف ریزه‌ها در مسیرشان رو به پایین با هوای گرم تر برخورد می‌کنند و ذوب می‌شوند و به صورت قطرات باران در می‌آیند. نم نم باران به بارش سبک مایعی می‌گویند که شعاع قطره‌های آن معمولاً کمتر از نیم میلیمتر است. نم نم باران به وسیلهٔ ابر پوشنی و ابر پوشن‌کومه‌ای تولید می‌شود. در بسیاری از موارد نم نم باران پیش از این که به زمین برسد بخار می‌شود. کد متار برای نم نم باران DZ است. باران منجمد به نوعی باران می‌گویند که به هنگام بارش دمای سطح زمین زیر نقطهٔ انجماد است. بر خلاف تگرگ و برف، باران منجمد به هنگام بارش کاملاً مایع است و هنگام عبور از ارتفاع چند ده متری از سطح زمین که لایه‌ای از هوا با سرمای زیر نقطهٔ انجماد است دچار پدیدهٔ فراسرمایش شده و به هنگام برخورد به سطح و یا شیئی بلافاصله منجمد می‌شوند. کلفتی یخ ایجاد شده به وسیلهٔ باران منجمد ممکن است به چند سانتیمتر برسد. کد متار برای باران منجمد FZRA است. باران ، در سراسر جهان نمادباروری، رحمت و تبرك الهی است: نیستیم از جلوه باران رحمت ناامید تخم خشكی در زمین انتظار افشانده ایم(صائب) دراسطوره های یونانی همه خدایان آسمان و زمین را با باران بارور می سازند: «باران از آسمان فرو می ریزد، زمین را باردار می كند، از این رو برای انسان و حیوان، گیاه و حبوبات به دنیا می آورد.» درشعر معاصر نمادهای گوناگون باران را می توان یافت. باران گاه نمادی از آزادی است: ... و درون كومه تاریك من كه ذره ای با آن نشاطی نیست قاصد روزان ابری، داروك كی می رسد باران. ( نیما-داروک) باران در شعر سپهری شوینده گرد و غبار عادات و تازه كننده است: فكر را، خاطره را، زیر باران باید برد با همه مردم شهر، زیر باران باید رفت دوست را، زیر باران باید دید عشق را، زیر باران باید جست ( سهراب سپهری) باران رمز نگاه تازه و برداشت بدون شائبه است: یك نفر آمد كتابهای مرا برد.... میز مرا زیر معنویت باران نهاد( سهراب سپهری- تانبض خیس صبح) در شعر شفیعی كدكنی، باران نماد تازگی و طراوت و شویندگی و پاكی و عالم قدس است. باران زمانی كه آخرین برگ سفرنامه را می نویسد به ما می گوید: آخرین برگ سفرنامه باران این است كه زمین چركین است ( شفیعی کدکنی) باران در شعر او نماد حیات بخشی نیز هست: باران، سرود دیگری سركن شعر تو با این واژگان شسته غمگین است ( شفیعی کدکنی- برای باران)

keywords: قالب وبلاگ عاشقانه,قالب وبلاگ فانتزی,قالب وبلاگ کودکانه,قالب وبلاگ عشق,قالب وبلاگ بارانی,قالب وبلاگ چتر,قالب وبلاگ چتر و باران,قالب وبلاگ دختر و پسر.
taroot

taroot
موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات