قالب وبلاگ دنیای ارتباطات و فناوری

قالب وبلاگ دنیای ارتباطات و فناوری

قالب وبلاگ پیشرفت فناوری و تکنولوژی

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
پربیننده ترین بخش ها
فال تاروت
منو سایت
تازه چه خبر؟
حامیان مالی
همکاران

taroot

قالب وبلاگ دنیای ارتباطات و فناوری
قالب وبلاگ بعدی
قالب وبلاگ انتخاب شده
    قالب وبلاگ دنیای ارتباطات و فناوری    
مشاهده قالب وبلاگ

قالب وبلاگ قبلی

نام قالب : قالب وبلاگ پیشرفت فناوری و تکنولوژی
نوع استایل : سه ستونه
وزن قالب : متوسط
نوع قالب : گرافیکی ، ساده ، سه ستونه
مناسب موضوعات : اینترنت و تکنولوژی,مهندسی و پزشکی,عمومی,موسیقی و دیگر موضوعات مرتبط
مرورگرهای سازگار : همه مرورگرها ، همه ورژن ها
keywords : قالب وبلاگ فناوری,قالب وبلاگ با موضوع تکنولوژی,قالب وبلاگ پیشرفت تکنولوژی,قالب وبلاگ فناوری و تکنولوژی,قالب وبلاگ ارتباطات, قالب وبلاگ دنیای ارتباطات و فناوری


مشاهده قالب وبلاگ

کد قالب پرشین بلاگ کد قالب بلاگفا
کد قالب بلاگ اسکای کد قالب میهن بلاگ
کد قالب پارسی بلاگ کد قالب سرویس دهنده

کد موزیک پیشنهادی قالب وبلاگ دنیای ارتباطات و فناوری


قالب وبلاگ دنیای ارتباطات و فناوری :

قالب وبلاگ دنیای فناوری، امروز با یک قالب سه ستونه با موضوع فناوری در خدمت شما هستیم، در این قالب زیبا که توسط ماه اسکین طراحی و ارائه شده وسایل قدیمی ارتباطی مانند رادیو، تلویزیون و تلفن کلاسیک، نوار های صوتی و همچنین وسایل ارتباطی جدید و بروز مانند موبایل های لمسی و هوشمند و ساعت های جدید به چشم میخورد که با یک ترتیب و چینش خلاقانه در یک بک گراند بنفش و تیره با نور پردازی زیبا و درخشان کنار یکدیگر قرار گرفته اند. طراحی این قالب به شکلی است که میتوان از آن در وبلاگ های با موضوع فناوری و تکنولوژی، دانلود موزیک و فیلم و... نیز استفاده کرد. به شما پیشنهاد میکنیم حتما از قالب وبلاگ دنیای تکنولوژی که با طراحی منحصر به فرد و سئوی 100% ارائه شده و باعث افزایش بازدید و ترافیک وبلاگ شما میشود استفاده نمایید.
فناوری یا تکنولوژی (به انگلیسی: Technology) شگردها و به کاربردن ابزارها، دستگاه‌ها، ماده‌ها و فرایندهای گره گشای دشواری‌های انسان است. فناوری فعالیتی انسانی است و از همین رو، از دانش و از مهندسی دیرینه‌تر است. تکنولوژی ریشه یونانی دارد و از دو واژه Techne و Logic تشکیل شده است. Techne به معنای هنر، مهارت و آن چیزی است که آفریدهٔ دست انسان است و در مقابل Arche به معنای آفریدهٔ خدا است. Logie یا Logic در یونان قدیم به معنی دانش و خِرد به کار رفته‌است. به این ترتیب می‌توان گفت که تکنولوژی به معنای آمیزهٔ هنر و مهارت با دانش است. می‌توان گفت که انسان خردمند در تعامل با طبیعت به قوانین عام آن دست می‌یابد و با بازآفرینی این قوانین توسط علم و دانش در محیط و شرایط دلخواه کاربردهای مورد نظر خود را ایجاد می‌نماید. در طول تاریخ تعاریف متعددی توسط صاحب نظران در مورد مفهوم تکنولوژی ارائه شده‌است. برخی همچون نژی آن را در معنای ابزاری برای حفظ بقای انسان‌های نخستین تعبیر کرده‌اند و برخی دیگر همچون کلاکستون آن را ابزاری در دست بشر برای تسلط بر محیط دانسته‌اند. به طور اختصار تکنولوژی را می‌توان به مجموعهٔ دانش و ابزارهایی که بشر برای فائق آمدن بر ضعف‌ها و محدودیت‌های جسمی و محیطی خود استفاده می‌کند تعبیر کرد.

keywords: قالب وبلاگ فناوری,قالب وبلاگ با موضوع تکنولوژی,قالب وبلاگ پیشرفت تکنولوژی,قالب وبلاگ فناوری و تکنولوژی,قالب وبلاگ ارتباطات, قالب وبلاگ دنیای ارتباطات و فناوری.
taroot

taroot
موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات