قالب وبلاگ اپل

قالب وبلاگ اپل

قالب وبلاگ لوگوی اپل

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
پربیننده ترین بخش ها
فال تاروت
منو سایت
تازه چه خبر؟
حامیان مالی
همکاران

taroot

قالب وبلاگ اپل
قالب وبلاگ بعدی
قالب وبلاگ انتخاب شده
    قالب وبلاگ اپل    
مشاهده قالب وبلاگ

قالب وبلاگ قبلی

نام قالب : قالب وبلاگ لوگوی اپل
نوع استایل : دو ستونه
وزن قالب : متوسط
نوع قالب : گرافیکی ، ساده ، دو ستونه
مناسب موضوعات : عمومی,موبایل,تجاری,اینترنت و تکنولوژی و دیگر موضوعات مرتبط
مرورگرهای سازگار : همه مرورگرها ، همه ورژن ها
keywords : قالب وبلاگ لوگوی اپل,قالب وبلاگ تکنولوژی,قالب وبلاگ اپل,قالب با موضوع اپل,قالب موبایل اپل,قالب گرافیکی اپل برای وبلاگ,قالب وبلاگ جدید


مشاهده قالب وبلاگ

کد قالب پرشین بلاگ کد قالب بلاگفا
کد قالب بلاگ اسکای کد قالب میهن بلاگ
کد قالب پارسی بلاگ کد قالب سرویس دهنده

کد موزیک پیشنهادی قالب وبلاگ اپل


قالب وبلاگ اپل :

قالب وبلاگ اپل، در این قالب وبلاگ شیک دوستونه لوگوی معروف شرکت اپل با یک طرح بسیار جالب گرافیکی و خلاقانه با تصاویر گوناگون حیوانات، برگ ها و اشیای مختلف به تصویر کشیده شده است. در قسمت پست ها و منوهای قالب نیز از این طرح های بی نظیر استفاده شده که زیبایی قالب را افزایش داده است. این قالب وبلاگ دوستونه زیبا توسط سایت ماه اسکین طراحی و سئو شده است که در رنگبندی آن بیشتر از رنگ های آبی ، نارنجی و بنفش بیشتر استفاده شده است امیدواریم طرح این قالب موردپسند شما واقع شود و در وبلاگ خود آن استفاده نمایید.
داستان های زیادی درباره علت گاز زده بودن سیب اپل در سراسر دنیا نوشته شده که به چند تا از آنها اشاره میکنیم و در آخر به بررسی دلیل واقعی گاز زده بودن سیب اپل خواهیم پرداخت. دلیل سیب بودن لوگوی اپل برگرفته از داستان نیوتن است. داستان اول :Alan Mathison Turing پدر علم کامپیوتر آلن تورینگ به عنوان پدر علم محاسبهٔ نوین و علم کامپیوتر شناخته شده‌است و مهم‌ترین جایزهٔ علمی کامپیوتر به افتخار وی جایزهٔ تورینگ نام گرفته‌است. در سال ۱۹۵۲ به صورت اتفاقی همجنس‌گرایی وی کشف گردید. در آن سال‌ها همجنس‌گرایی در بریتانیا جرم و بیماری روانی شناخته می‌شد. در دادگاه طبق قانون مخیر شد بین زندان و اختگی شیمیایی یکی را انتخاب کند؛ که آلن تورینگ دومی را انتخاب کرد. به دنبال این حادثه تمام تضمین‌های حفاظتی که وی داشت لغو گردید و از ادامه کار وی بر روی پروژه‌های رمزنگاری ممانعت به عمل آمد. تزریق مواد شیمیایی برای یک سال ادامه یافت و عوارض جنبی بسیاری از جمله رویش پستان‌ها برجای گذاشت. در ۸ ژوئن ۱۹۵۴ کارگرخانه جسد او را پیدا کرد؛ روز قبل او در اثر سم سیانید جان سپرده بود، ظاهرا بخاطر سیب نیم خوردهٔ سیانیدی که در کنار تختش بود. بسیاری بر این باورند که مرگ او عمدی بوده، اما مادر او اعتقاد داشت که مرگ او حادثه‌ای بوده که بدلیل بی دقتیش در نگهداری از مواد شیمیایی رخ داده ست. کالبدشکافی علت مرگ را مسمومیت با سیانور یافت و پلیس مرگ را خودکشی اعلام کرد. حالا عده زیادی بر این باورند که شرکت Apple به رسم یادبود این دانشمند بزرگ که جامعه بشری رو متحول کرده لوگوی سیب گاز زده رو انتخاب کرده است. داستان دوم: داستان آدم و حوا داستان آدم و حوا را هم که همه انسان های کره زمین می دانند . اما داستان آدم و حوا و میوه ممنوعه هم هیچ ربطی به دلیل شکل گرفتن لوگوی شرکت Apple به صورت یک سیب گاز زده نیست ! راز واقعی سیب گاز زده شرکت اپل ( Apple ) از زبان Rob Janoff طراح لوگوی اپل راب جَنُف خالق این سیب سحرآمیز- سیب شرکت اپل – دلیل دیگری را در وب سایت رسمی خودش robjanoff.com ذکر کرده که کاملا منطقی میباشد. او میگوید که دلیل گاز زده بودن سیب شرکت اپل اینست که اگر به طرح کلی سیب در قالب abstract دقت کنید میبینید که ممکن است با میوه های دیگر خصوصا گیلاس اشتباه گرفته شود! بنا براین اگر سیب رو گاز زده ترسیم کنیم دیگر کاملا مشخص میشود که این یک سیب است نه گیلاس ! مسئله مهم دیگر اینست که با دیدن یه سیب آبدار و قرمز اولین چیزی که در ذهن شما می آید چیست ؟ اینکه یک گاز محکم از این میوه خوشمزه بگیرید. نکته بسیار جالب اینجاست که برخلاف تصور خیلی ها خلق لوگوی اپل از اولین روز تا روز رو نمایی از نسخه نهایی این لوگو فقط ۲ هفته طول کشید . البته لوگوی اپل برای مردم معانی مختلفی دارد،زیرا همه سیب را دیده و خورده اند و خیلی ها هم این میوه رو دوست دارند. به هر حال حقیقت گاز زده بودن سیب لوگوی اپل کاملا یک منطق گرافیکی است.

keywords: قالب وبلاگ لوگوی اپل,قالب وبلاگ تکنولوژی,قالب وبلاگ اپل,قالب با موضوع اپل,قالب موبایل اپل,قالب گرافیکی اپل برای وبلاگ,قالب وبلاگ جدید.
taroot

taroot
موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات