قالب وبلاگ گرافیکی دخترانه

قالب وبلاگ گرافیکی دخترانه

قالب وبلاگ دخترانه شیک

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
پربیننده ترین بخش ها
فال تاروت
منو سایت
تازه چه خبر؟
حامیان مالی
همکاران


قالب وبلاگ گرافیکی دخترانه
قالب وبلاگ بعدی
قالب وبلاگ انتخاب شده
    قالب وبلاگ گرافیکی دخترانه    
مشاهده قالب وبلاگ

قالب وبلاگ قبلی

نام قالب : قالب وبلاگ دخترانه شیک
نوع استایل : دو ستونه
وزن قالب : متوسط
نوع قالب : گرافیکی ، ساده ، دو ستونه
مناسب موضوعات : گل و طبیعت,فیلم و هنر و بازیگران,عاشقانه و دیگر موضوعات مرتبط
مرورگرهای سازگار : همه مرورگرها ، همه ورژن ها
keywords : قالب وبلاگ شیک,قالب وبلاگ دخترانه,قالب وبلاگ گرافیکی,قالب وبلاگ دخترانه,قالب وبلاگ گرافیک,قالب وبلاگ فرشته


مشاهده قالب وبلاگ

کد قالب پرشین بلاگ کد قالب بلاگفا
کد قالب بلاگ اسکای کد قالب میهن بلاگ
کد قالب پارسی بلاگ کد قالب سرویس دهنده

کد موزیک پیشنهادی قالب وبلاگ گرافیکی دخترانه


قالب وبلاگ گرافیکی دخترانه :

قالب وبلاگ دخترانه، در این قالب وبلاگ دو ستونه که امروز برای شما کابران عزیز ماه اسکین آماده کرده ایم تصویر یک دختر با دو بال که یک فرشته را در ذهن تداعی میکند میبینید که با موهایی شلخته که روی چمانش را گرفته به پشت سر خود نگاه کرده است، در پشت سر این دختر از یک طرح گرافیکی زیبا و رنگارنگ آبستره با افکت پاشیدگی رنگ استفاده شده که زیبایی قالب را دو چندان افزایش داده است. این قالب وبلاگ با طراحی شیک و منحصر به فرد و سئوی کامل ارائه شده و در آن بیشتر رنگ های سبز، سفید و آبی استفاده شده که زیبایی وبلاگ شما را دو چندان افزایش میدهد، امیدواریم از این قالب گرافیکی در وبلاگ خود استفاده کنید.
دختر (در گذشته دخت) فرزند مادینهٔ انسان است. واژه دختر در مقابل واژه پسر قرار می‌گیرد و بیشتر به زنان خردسال و جوان گفته‌می‌شود. دختر ممکن است در یکی از این معانی به‌کار رود: زن خردسال: در این معنا گاهی به صورت دختربچه نیز به‌کار رود. زن جوان دخترک به دختران تا سن 15 سالگی اطلاق میشود.این واژه از جریان فکری دخترک ولاشان در ایران به جای لغت مشابه غربی استفاده شده است وارد شده است دوشیزه (زن ازدواج نکرده) زن باکره: زنی که تاکنون هیچ نوع ارتباط جنسی با شخص دیگری نداشته‌است. دخت (فرزند مؤنث): دختر گاهی در اشاره به رابطه فرزندی یک موجود مؤنث با پدر و مادرش استفاده می‌شود. کلمه دختر در این معنا بدون توجه به سن و سال و وضعیت زناشویی او و در معنی "دخت" (مانند شهدخت) به‌کار می‌رود.

keywords: قالب وبلاگ شیک,قالب وبلاگ دخترانه,قالب وبلاگ گرافیکی,قالب وبلاگ دخترانه,قالب وبلاگ گرافیک,قالب وبلاگ فرشته.موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات