قالب وبلاگ انیمیشنی

قالب وبلاگ انیمیشنی

قالب وبلاگ رابیدز

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
پربیننده ترین بخش ها
فال تاروت
منو سایت
تازه چه خبر؟
حامیان مالی
همکاران

taroot

قالب وبلاگ انیمیشنی
قالب وبلاگ بعدی
قالب وبلاگ انتخاب شده
    قالب وبلاگ انیمیشنی    
مشاهده قالب وبلاگ

قالب وبلاگ قبلی

نام قالب : قالب وبلاگ رابیدز
نوع استایل : دو ستونه
وزن قالب : متوسط
نوع قالب : گرافیکی ، ساده ، دو ستونه
مناسب موضوعات : کودکان و دیگر موضوعات مرتبط
مرورگرهای سازگار : همه مرورگرها ، همه ورژن ها
keywords : قالب وبلاگ کارتونی,قالب وبلاگ کارتون رابیدز,قالب وبلاگ انیمیشنی,قالب وبلاگ کودکانه,قالب وبلاگ خنده دار,قالب وبلاگ خرگوش ها


مشاهده قالب وبلاگ

کد قالب پرشین بلاگ کد قالب بلاگفا
کد قالب بلاگ اسکای کد قالب میهن بلاگ
کد قالب پارسی بلاگ کد قالب سرویس دهنده

کد موزیک پیشنهادی قالب وبلاگ انیمیشنی


قالب وبلاگ انیمیشنی :

با یک قالب وبلاگ انیمیشنی از سری انیمیشن های محبوب رابیدز در خدمت شما کاربران ماه اسکین هستیم. در این قالب وبلاگ دو ستونه یکی از شخصیت های کنجکاو و بازیگوش مجموعه کارتونی رابیدز را میبینید که از میان لبه های یک شیشه ی شکسته سر درآورده و مثل همیشه با دهانی باز در حال خندیدن است، انگار بازی گوشی های این خرگوش های تنبل دوست داشتنی و البته یک کم خنگ پایانی ندارد. در قسمت منوها و پست های قالب نیز از آیکون و و عکس های رابیدز استفاده شده است. این قالب وبلاگ دوستونه با سئوی کامل و رنگبندی بنفش ارائه شده است، امیدواریم از طرح آن لذت ببرید و در وبلاگ خود استفاده نمایید.
پویانمایی، انیمیشن(به انگلیسی: Animation) نمایشِ تُند و پیوستهٔ تصاویری از اثرِ هنریِ دوبعدی، یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی، برای ایجاد توهم حرکت است. حرکت روان تصاویرِ پویا در پویانمایی‌ها، ناشی از یک خطای دید است که به دلیل پدیدهٔ ماندگاری تصاویر پدید می‌آید. پویانمایی می‌تواند در قالب هر دو رسانهٔ آنالوگ مانند فیلم متحرک، نوار ویدیو و یا در رسانه‌های دیجیتال؛ پویانمایی فِلش، ویدیوی دیجیتال ضبط شده و یا "GIF" پویا باشد. برای نمایشِ پویانمایی می‌توان از یک دوربین، رایانه و یا یک پروژکتور با فن‌آوری‌های نو استفاده کرد. رایج‌ترین روش برای نمایش پویانمایی، سینما یا ویدئو است. یک پویانمایی، به دو روشِ سنتی و روش دیجیتال ایجاد می‌شود. اِستاپ‌موشن(به انگلیسی: Stop motion) شیوه‌ای از پویانمایی است که در آن با جابجایی و یا تغیرِ مکان، شکل و یا حالتِ اشیاء به صورت دو یا سه بعدی با استفاده از برشِ لبه‌های کاغذ، رنگ‌آمیزیِ فیلم‌های شفاف و یا عروسک؛ و ثبت هر لحظه از قاب به شکل یک تصویر، و نمایشِ پیوسته تصاویر جایگزین شده، با تصاویر قبلی و معمولاً با ۲۴، ۲۵، ۳۰ و یا ۶۰ قاب در ثانیه، یک اثر پویانمایی ایجاد می‌شود. امروزه اغلب تولید کنندگان به دلیل صرفهٔ اقتصادی و امکانات روزافزون رایانه‌ای، ترجیح می‌دهند از این ابزار استفاده نمایند. قواعد هنری این تکنیک، تفاوتی با دیگر تکنیک‌های سینما و انیمیشن ندارد. اما بیشتر مراحل تولید در رایانه انجام می‌گیرد. شیرشاه(به انگلیسی: Lion King | USA | ۱۹۹۴)، قاچاق شده(به انگلیسی: Spirited Away | Japan | ۲۰۰۱) و سه قلوهای بلویل(به انگلیسی: The Triplets of Belleville | Fr, be, Ca | ۲۰۰۳) نمونه‌هایی از پویانمایی‌های سنتی، با کمک تکنولوژی کامپیوتری هستند.

keywords: قالب وبلاگ کارتونی,قالب وبلاگ کارتون رابیدز,قالب وبلاگ انیمیشنی,قالب وبلاگ کودکانه,قالب وبلاگ خنده دار,قالب وبلاگ خرگوش ها.
taroot

taroot
موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات